توزیع لاستیک سهمیه ای بین رانندگان کامیون متوقف شد!

به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس اتحادیه کامیون داران البرز اعلام کرد توزیع لاستیک سهمیه ای بین کامیون داران متوقف شده و این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای کامیون داران شده است.

ناصر کاویانی آخرین وضعیت توزیع لاستیک سهمیه ای بین کامیون داران را به این صورت شرح می‌دهد : بیش از 10 روز است که لاستیک سهمیه ای کامیون داران توزیع نمی‌شود.

وی در ادامه تصریح می‌کند پیش از 10 روز اخیر همه چیز به خوبی پیش می‌رفت و توزیع به صورت منظم انجام می‌شد اما در 10 روزه اخیر متاسفانه رویه‌ای در پیش گرفته شده که مشکلاتی را برای کامیون داران ایجاد کرده است.کاویانی در ادامه گفت : برخی از نهادها تمایل دارند توزیع لاستیک سهمیه را در دست داشته باشند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی شده است. از این جهت درخواست می‌کنیم که استانداری و وزارت صمت به این موضوع ورود پیدا کنند.

رئیس اتحادیه کامیون داران البرز در مورد مسائل پیش آمده ابراز داشت : آن دسته از کامیون دارانی که موفق به دریافت لاستیک سهمیه ای خود نشده‌اند می‌بایست در سایت اینترنتی ثبت نام کنند. این در حالی است که ثبت نام در وب سایت نیز مشکلات خاص خود را دارد، از جمله اینکه بسیاری از کامیون داران به اینترنت و سایت دسترسی ندارند و چندان با این وادی آشنا نیستند.

وی در پایان گفته‌های خود تصریح کرد: شمار کامیون دارانی که هنوز موفق به دریافت لاستیک سهمیه ‌ای نشده اند نزدیک به 8000 نفر هستند. هرچند با وجود اینکه تمام این 8000 نفر سهمیه لاستیک کامیون های خود را دریافت کنند این مشکل برطرف می‌شود چراکه یکی از اقلام مصرفی انواع خودروها لاستیک است و با تحویل لاستیک به نفر آخر بازهم اولین نفر به لاستیک نو نیاز خواهد داشت.